Sıkça Sorulan Sorular

Ödeme

Kapıda ödeme var mı?


Şu anda sadece havale/EFT ya da kredi kartı ile ödeme yöntemi mevcuttur.
Kredi kartı ile nasıl ödeme yapabilirim?


Kredi kartı ile ödeme yapmak için ödeme sayfasında PayTR seçeneğini seçmelisiniz. Siparişi tamamla dedikten sonra yönlendirileceğiniz ekranda kredi kartı bilgilerinizi girerek ödemenizi tamamlayabilirsiniz.
Promosyon kodu nedir?


Belli dönemlerde yapılan kampanyalar için indirim kodları tanımlanmaktadır. Bu indirim kodları kullanılarak ödeyeceğiniz toplam tutar üzerinden indirim sağlanmaktadır.

Kargo

Kargo takip numaramı nasıl öğrenebilirim?


Satın alınan ürünler Aras kargo ile gönderilmektedir. Ortalama 2 iş gününde kargolar teslim edilmektedir. Kargo takip numarası sipariş verildikten 1 gün sonra e-posta ile sipariş verirken kullandığınız adrese gönderilmektedir. Kargo takip numaranızı alamadığınız taktirde whatsapp hattımızdan veya e-posta adresimizden bize yazabilirsiniz.
Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?


Aras kargo ile anlaşmamız mevcuttur.
Kargo ücreti nedir?


Standart Gönderim: 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 250 TL altı siparişlerde kargo bedeli 20 TL dir. Soğuk Zincir Gönderim: Satın alınan ürünlerin ağırlığına göre değişen oranlarda bir maaliyet vardır. Bu maaliyet 250 TL üzeri alışverişleriniz için sadece soğuk zincir maaliyeti iken 250 TL ve altındaki siparişler için 20 TL kargo ücreti ile soğuk zincir maaliyetinin toplamıdır.
Teslimat süresi nedir?


Siparişleriniz ortalama 2 iş gününde tüm Türkiye geneline teslim edilmektedir.
Yaz aylarında ürünleri nasıl gönderiyorsunuz?


Yaz aylarında ürünlerin bozulmasını önlemek amacı ile soğuk zincir gönderim yöntemi tavisye edilmektedir. Bu gönderim şeklinde ürünler strafor paket içerisine buz aküleri ile birlikte yerleştirilir. Böylece ürünlerin teslimat süresince ortalama +4 derece sıcaklıkta kalması amaçlanmaktadır.